Originální příslušenství

Originální příslušenství Citroën – jediná správná volba

Auto

Autopříslušenství umožňuje doladit si vůz podle vlastního vkusu, přizpůsobit jej individuálním potřebám, doplnit jej o prvky, které vám zpříjemní cestování nebo vám prostě jen udělají radost.

Originální příslušenství Citroën se vyznačuje špičkovou kvalitou, dlouhodobou životností, vysokou spolehlivostí, garantovanou funkčností a hlavně bezpečností. Na tu je u komponentů užívaných v silničním provozu kladen vždy nejvyšší důraz. Proto jsou všechny součásti originálního příslušenství Citroën podrobovány náročným kvalitativním testům. Kromě funkčnosti a jakosti však hraje svou roli i vzhled a zpracování. Pouze u originálního příslušenství Citroën máte jistotu, že vše bude dokonale sedět a elegantně dokreslí design vašeho vozu.

Originální příslušenství Citroën má své nesporné výhody

  • Vysoká kvalita
  • Dlouhodobá životnost
  • Bezpečnost
  • Vynikající užitné vlastnosti
  • Originální technické řešení
  • Splňuje legislativní požadavky a homologace
  • Ochrana životního prostředí

Bohatě vybavený sklad/Katalog

Nejžádanější příslušenství Citroën máme obvykle k dispozici skladem. Pokud chcete nové autorádio, pneumatiky, disky, střešní nosiče, dětskou sedačku, vnitřní koberečky, lékárničku… přijeďte si k nám vybrat třeba hned. Pokud máte zájem o něco speciálního, doporučujeme vaší pozornosti Katalog originálního příslušenství Citroën. V elektronické podobě si jej můžete stáhnout zde, nebo si jej vyzvedněte vytištěný v naší prodejně. Stane-li se, že vybrané příslušenství není právě na skladě, zajistíme je do 24 hodin. Dnes objednáte, zítra dodáme.

Pro případné dotazy kontaktujte

Obchod
tel.: +420 244 913 000
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!