Servis

Autorizovaný servis Citroën pro stálou radost z jízdy

Auto
Současný automobil je poměrně komplikovaný mechanismus, který důmyslně kombinuje mechanické prvky s elektronickými, aby byl zajištěn optimální chod a funkčnost všech zařízení. Má-li systém dlouhodobě pracovat k plné spokojenosti uživatele, je samozřejmě nutné se o něj náležitě starat. Při vší úctě ke schopnostem a zručnosti našich motoristů jsme přesvědčeni, že každý vůz si zaslouží péči na nejvyšší úrovni, kterou může poskytnout pouze profesionální autoservis.

Aby byly dlouhodobě zachovány všechny požadované charakteristiky vašeho vozidla, jeho jízdní vlastnosti, bezpečnost, funkčnost a spolehlivost vozu i všech jeho součástí, doporučujeme pravidelně navštěvovat autorizovaný autoservis značky Citroën, a to nejlépe v intervalech předepsaných přímo výrobcem.

Firma Auto Brejla se profiluje jako autorizovaný servis Citroën Praha již od roku 1996. Má certifikaci ISO 9001:2000 a je držitelem Ekologického osvědčení za šetrný přístup k životnímu prostředí. Provádí veškeré servisní i preventivní kontroly a prohlídky, záruční i pozáruční opravy včetně havárií. Můžete se na nás obrátit s jakoukoli maličkostí týkající se údržby i s případnou generálkou. Každou práci bereme jako výzvu a přistupujeme k ní s maximální zodpovědností. Víme, že v sázce je nejen dobré jméno naší firmy, ale především vaše bezpečnost.

Drobné opravy provádíme po předchozí objednávce i na počkání a vy si zatím můžete posedět v příjemném prostředí naší kavárny a pochutnat si na vynikající kávě. Je zde i velkoplošná obrazovka s ozvučením Bose a samozřejmostí je i free Wifi připojení. Možná vám ale na internet ani nezbude čas, protože kavárna je integrována přímo do autosalonu Citroën, který je nemodernější v Evropě, a vy tak z galerie budete mít báječný výhled na všechny vystavené vozy. Je jich tu na osmi stech čtverečních metrů k vidění opravdu dost…

Mějte dokonalý přehled o svém voze: speciální služba Přímý příjem

Zajímá vás, v jaké kondici vaše auto je, jaké konkrétní zákroky ho v servisu čekají i jak by se dal jeho stav ještě vylepšit? Využijte službu Přímý příjem a buďte u toho, když budeme dělat servisní prohlídku.

Přímý příjem = komplexní servisní prohlídka vozu za vaší přítomnosti

  • Automaticky a bezplatně zvedneme váš vůz na zvedáku a společně zkontrolujeme jeho podvozek.
  • Podle kontrolního seznamu výrobce projdeme jednotlivé položky a ověříme jejich funkčnost a dobrý stav.
  • Určíme všechny případné závady a sepíšeme s vámi zakázku.
  • Budete si moci vybrat originální příslušenství pro opravu svého vozu a také se domluvíme na náhradním voze, abyste byli mobilní i v průběhu oprav.
  • Ještě než se pustíme do oprav vašeho auta, ZDARMA uděláme kontrolní náměr geometrie.

Přímý příjem autorizovaného servisu Auto Brejla, to je služba pro vaši maximální spokojenost.

Pro případné dotazy kontaktujte

Obchod
tel.: +420 244 913 000
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!