Další služby

Další služby

Auto

Kromě standardní nabídky autorizovaného prodejce vozů a autoservisu poskytuje firma Auto Brejla i další služby na nejvyšší úrovni. Vaše důvěra zavazuje a my děláme vše proto, abychom vás v žádném ohledu nezklamali.

Klempírna a lakovna

V současném provozu se člověk jen těžko vyvaruje nějaké té újmy na lesku karoserie. Neopatrný manévr s nákupním vozíkem, malá nepozornost při parkování, závistivý soused… a škrábanec je na světě.

Firma Auto Brejla je tu, aby rychle a kvalitně zacelila nejen drobné šrámy na laku vašeho vozu, ale vyřešila i případné větší či menší „muchláže“ plechů. Naše klempírna i lakovna i je vybavena nejmodernější technologií současnosti, díky čemuž dokážeme zkrátit čas oprav a současně i šetříme náklady.

  • Lakování provádíme ve dvou lakovacích kabinách CHRONOTECH od společnosti USI ITALIA
  • Používáme lakýrnický materiál SPIES-HECKE doporučený výrobcem vozů námi servisovaných značek
  • Všichni naši lakýrníci a klempíři jsou školeni přímo u výrobce
  • Používáme systém AUDATEX, AVN k výpočtu škod na vozidlech
  • Kvalitu našich oprav garantuje mimo jiné certifikace ISO 9001:2000.
  • Jsme smluvním partnerem všech nejvýznamnějších pojišťoven.

Geometrie

Stručně řečeno určuje geometrie kol jejich postavení vůči silnici. Správné nastavení geometrie náprav zajistí, aby se kola správně točila, což má vliv nejen na životnost pneumatik, ale také na ovládání vozu a tím samozřejmě i na bezpečnost jízdy. Geometrie kol by se měla kontrolovat minimálně jednou za rok, popřípadě po každém najetí do většího výmolu. Nesprávnou geometrii nejsnáze poznáme na nerovnoměrném sjíždění pneumatik, daleko jistější však je, nechat si ji čas od času odborně přeměřit.

Měření geometrie všech vozů zdarma do 10 minut
Firma Auto Brejla provádí měření geometrie prostřednictvím laserového zařízení od firmy Hawk Eye. Měřicí systém snímá prostřednictvím dvou digitálních kamer s vysokým rozlišením trojdimenzionální obraz čtyř reflektorů, upevněných na kolech. Reflektory jsou pasivními součástmi a proto nepotřebují napájení ani kabely. Proces měření se tak oproti postupu u běžných typů zařízení na měření geometrie náprav podstatně zkrátí. Při pravidelných kontrolách geometrie náprav lze předejít nejen výše zmíněnému sjíždění pneumatik, ale také případným závadám na podvozkových skupinách jako jsou ložiska, brzdy atd.

Válcová zkušebna brzd a test tlumičů

Auto Brejla nabízí svým zákazníkům využití testovací linky brzd, která se skládá z válcové zkušebny brzd a vibrační zkušebny tlumičů. Zkušebna slouží pro testování brzd a tlumení/adheze podvozku osobních a dodávkových automobilů a to včetně vozů s pohonem všech kol.

Stačí s vaším automobilem zajet do vymezeného prostoru a zabrzdit. Hned víme vše. Zařízení je určeno pro okamžité zjištění stavu podvozkových skupin a během velice krátké doby tak máme informaci o stavu vašich brzd a tlumičů. Naši technici následně zajistí odstranění zjištěných závad.

Pro případné dotazy kontaktujte

Obchod
tel.: +420 244 913 000
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!