Mytí vozu

Mytí vozu nejen pro krásu

Auto

Dlouhodobé spolehlivé fungování automobilu zaručí nejen pravidelná profesionální kontrola a údržba jeho technických parametrů, ale důležitá je i péče o jeho exteriér. A to nejen z důvodů estetických. Nečistoty, které se na sklech, karoserii, kolech i podbězích vozu usazují, obsahují chemické příměsi a ty mohou tyto povrchy dlouhodobým působením poškodit.

Samostatnou kapitolu v tomto ohledu tvoří například taková sůl používaná silničáři v zimním období. Ale příliš si s ní nezadají ani pyly a prach po zbytek roku. Pravidelné mytí vozu včetně podvozku a ošetření autolaku může příznivě ovlivnit životnost vozu, čistota interiéru je pak zárukou nejen vašeho dobrého pocitu, ale i zdraví.

Firma Auto Brejla nabízí šest mycích programů od ručního mytí aut, přes běžné čištění vozu, tepování interiéru, broušení, renovace a konzervace autolaku až po tzv. skelný kabát či odstraňování polepů. Specializujeme se na ruční mytí všech typů vozů a s každým zákazníkem jednáme individuálně, abychom co nejlépe mohli vyhovět jeho požadavkům. Po dobu čištění je zde možnost zapůjčení náhradního vozu.

Program 1

Ruční mytí vozu speciálním šamponem, mytí disků a podběhů, odstranění zbytků zaschlého hmyzu, mytí vnitřních hran dveří, ruční vysušení karoserie včetně prahů a vnitřních hran dveří.
/ Cena (s DPH) pro osobní vozy: 495,- Kč

Program 2

Ruční mytí vozu speciálním šamponem, mytí disků a podběhů, odstranění zbytků zaschlého hmyzu, mytí vnitřních hran dveří, ruční vysušení karoserie včetně prahů a vnitřních hran dveří, oboustranné vyčištění a vyleštění skel interiér+exteriér, očištění světlometů a zpětných zrcátek, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu.
/ Cena (s DPH) pro osobní vozy: 795,- Kč

Program 3

Ruční mytí vozu speciálním šamponem, mytí disků a podběhů, odstranění zbytků zaschlého hmyzu, mytí vnitřních hran dveří, ruční vysušení karoserie včetně prahů a vnitřních hran dveří, oboustranné vyčištění a vyleštění skel interiér+exteriér, očištění světlometů a zpětných zrcátek, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, očistění přístrojové desky, očistění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů, provonění interiéru anti-alergenní vůní.
/ Cena (s DPH) pro osobní vozy: 1.090,- Kč

Program 4

Ruční mytí vozu speciálním šamponem, mytí disků a podběhů, odstranění zbytků zaschlého hmyzu, mytí vnitřních hran dveří, ruční vysušení karoserie včetně prahů a vnitřních hran dveří, oboustranné vyčištění a vyleštění skel interiér+exteriér, očištění světlometů a zpětných zrcátek, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, očistění přístrojové desky, očistění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů, provonění interiéru anti-alergenní vůní, kompletní tepování textilního interiéru mokrou cestou (mimo stropu).
/ Cena (s DPH) pro osobní vozy: 2.890,- Kč

Pro užitkové, terénní a silně znečištěné vozy si účtujeme příplatek cca 20 %.

Automyčka Auto Brejla Praha nabízí rovněž portálové mytí. I zde je k dispozici několik mycích programů. Myčka je vybavena zařízením pro tlakové čištění spodní části vozu.

Program 1

Kartáčové mytí aktivní pěnou, předmytí pomocí WAP, odstranění zbytků hmyzu, kartáčové mytí aktivní pěnou, mytí podvozku, čištění disků kol, ošetření tekutým voskem.
/ Cena (s DPH) pro osobní vozy: 299,- Kč

Program 2

Kartáčové mytí aktivní pěnou, předmytí pomocí WAP, odstranění zbytků hmyzu, kartáčové mytí aktivní pěnou.
/ Cena (s DPH) pro osobní vozy: 169,- Kč

Program 3

Kartáčové mytí aktivní pěnou.
/ Cena (s DPH) pro osobní vozy: 129,- Kč

Pro případné dotazy kontaktujte

Obchod
tel.: +420 244 913 000

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!