Pneuservis

Pneuservis Citroën pro mnoho šťastných kilometrů

Auto

Na bezpečný a spolehlivý provoz automobilu mají vedle fungujícího řízení a spolehlivých brzd zásadní vliv také pneumatiky. Nejen jejich správně zvolený typ s ohledem na model vozidla a aktuální klimatické období, ale také jejich kvalita, stav, správné nahuštění a odpovídající hloubka dezénu. Typ pneumatik pro daný model vozidla udává velký technický průkaz, povinnost používat zimní obutí je dokonce dána zákonem, přesto však existuje celá řada faktorů, které mohou správné fungování pneumatik ovlivnit.

Rozšířená praxe, kdy se starší zimní pneumatiky takzvaně „dojíždějí“ přes letní sezónu, opravdu není tím nejlepším řešením. Směsi používané pro výrobu zimních gum se výrazně liší od těch letních a oba typy pneumatik tak mají odlišné vlastnosti. Zimní pneumatika své přednosti projeví nejlépe při teplotách pod + 7 °C, takže po ní z hlediska přilnavosti a brzdné dráhy nemůžete na letních silnicích chtít zázraky. Podobně, jenže v obráceném gardu, to platí i pro letní gumy v zimě. Zima, to není jen led a sníh, jsou to hlavně nižší teploty. A ty letním pneumatikám opravdu nesvědčí.

Podzimní a jarní přezouvání pneumatik však není jediným úkonem, na něž se pneuservisy specializují. Pneuservis Auto Brejla Praha provádí nejen výměny pneumatik, ale také jejich mytí, kontrolu, opravy a sezónní uskladnění. A s ohledem na nevalnou kvalitu našich silnic se zvýšená pozornost věnovaná právě pneumatikám může vyplatit hned několikanásobně.

1 / Demontáž, montáž i vyvážení kol jsou prováděny dle standardních pracovních
postupů na nejmodernějším strojním zařízení.

2 / Personál je odborně proškolený pro standardní pneuservis, pro montáž a vyvážení
litých kol, pro práci s elektronickým ventilem i opravy pneumatik a duší.

3 / Standardem kvality a bezpečnosti provozu je používání momentového
klíče pro dotažení šroubů kol.

4 / Další doplňkovou službou je mimosezónní skladování kol zákazníků.

5 / V souladu se zákonem je prováděna ekologická likvidace ojetých pneumatik.

  • Mytí sezónních pneumatik příznivě ovlivňuje jejich životnost
  • Mytí pneu provádíme na švédském stroji Drester W-550 – nejlepší myčce kol na světě.
  • Celosvětově patentovaná mycí metoda využívá studené nebo ohřáté vody a plastového granulátu, které se pod tlakem rozstřikují směrem k otáčejícímu se kolu. Nečistoty se pak usadí na dně zařízení, plovoucí plastové granulky jsou společně s vodou nasáty čerpadlem a mohou být opět tryskány na kolo. Po ukončení mycího cyklu se kolo automaticky osuší proudem vzduchu, aby na něm zůstalo co nejméně vlhkosti. Pneumatiky i ráfky jsou tak účinně vyčištěné i bez použití horké vody a saponátu.

Uskladnění pneu pro vaše pohodlí

Součástí našich služeb je i nabídka uskladnění zimních či letních pneumatik a disků včetně jejich případného umytí v naší myčce. Provádíme rovněž dohuštění pneumatik před jejich zpětným odběrem na hodnoty uváděné výrobcem. Uskladnění pneumatik u nás vás zbavuje starostí s místem i strachu z případného odcizení pneumatik z vaší garáže či sklepa. Rovněž máte jistotu, že pneumatiky byly před uložením řádně ošetřeny a jsou skladovány v podmínkách k tomu určených a uzpůsobených. Tato služba nachází u našich zákazníků stále větší oblibu.

Ceník uskladnění / 6 měsíců 600 bez DPH / 1 rok 1 200 bez DPH

Pro případné dotazy kontaktujte

Obchod
tel.: +420 244 913 000

 

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!