Služby

Služby k vaší spokojenosti

Auto
Naší specializací je prodej a servis nových i ojetých vozů Citroën. Tím ovšem naše zájmy zdaleka nekončí. Náš autosalon je nejmodernější v Evropě a svým vzhledem je přímo předurčen aby se stal něčím víc, než jen krásným prostorem, kde se prodávají či opravují auta. Chceme, aby byl místem, kde se lidé setkávají a kam se rádi vrací.

Náš tým prodejců vám samozřejmě poradí s výběrem i nákupem nového vozu, ale rovněž vám nabídne a zajistí nejvýhodnější financování i pojištění. Servisní technici využívají nejmodernější diagnostiku a pracují výhradně s originálními náhradními díly, aby byl váš vůz stále v perfektním stavu. A pokud už dojde k tomu, že byl poškozen při nehodě a musíte zůstat nějaký čas bez něj, je tu naše autopůjčovna s náhradním vozem i pro vás. Půjčovna příslušenství se zase postará o to, aby byl váš vůz dokonale připraven na všechno, co od něj budete chtít.

Nás svět se ale zdaleka netočí jen kolem aut, proto vás s potěšením pozveme k příjemnému posezení u kávy a něčeho sladkého. Těm aktivnějším z vás naopak můžeme nabídnout kvalitní trénink v našem Fitness centru nebo na profesionálním golfovém trenažéru. Auto Brejla žije s vámi.

Pro případné dotazy kontaktujte

Obchod
tel.: +420 244 913 000
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!