Autopůjčovna

Autopůjčovna zajistí, že stále zůstanete mobilní

Počet vozů na našich silnicích kontinuálně roste, schopnosti řidičů jsou různé, počasí často nevyzpytatelné, a tak se může stát, že se i při nejvyšší opatrnosti nevyhneme nehodě. Pokud to, jak se říká, odnesou jen plechy a nedojde k újmám na zdraví, bývá zásadním problémem, čím jezdit, než bude váš vůz zase schopen vyrazit do provozu. V takovém případě jistě uvítáte naše služby. Autopůjčovna vozů Citroën vám na dobu opravy vašeho automobilu zajistí zapůjčení náhradního vozu.

Byl-li váš vůz poškozen při nehodě, je využití náhradního vozidla poškozeným jedním z faktorů, které motivují pojišťovnu viníka k bezodkladnému řešení škodní události. Služby spojené s poškozením vašeho vozidla včetně právě zapůjčení náhradního vozu totiž pojišťovna poškozeného proplácí. Je tedy v jejím zájmu, aby se výsledná částka nezvyšovala kvůli zbytečným průtahům.

Délka zapůjčení vozu

Doba zapůjčení náhradního vozidla se odvíjí od druhu vzniklého poškození vozu, délky opravy, popřípadě od zvoleného způsobu náhrady škody. Zapůjčení náhradního vozidla započne dnem předání poškozeného vozu do našeho servisu a trvá až do dokončení opravy. Při tzv. totální škodě, tedy v případě, kdy by cena opravy přesáhla obecnou cenu vozidla, trvá zápůjčka vozu po dobu vyřízení a proplacení pojistné události. Počátek zapůjčení se v takové situaci počítá nejdříve ode dne vzniku pojistné události.

Jaké vozy má autopůjčovna Citroën dispozici?

Vozový park firmy Auto Brejla nabízí kompletní modelovou řadu značky Citroën. Poškozenému tak můžeme poskytnout náhradní vůz ve stejné, obdobné nebo nejbližší třídě, v jaké je jeho opravovaný vůz. Všechna naše náhradní vozidla jsou ve vynikajícím stavu, jsou pravidelně servisována, mají sjednané řádné havarijní i zákonné pojištění, zaplacenu silniční daň, jsou vybavena povinnou výbavou, dálniční známkou a sezonními pneumatikami. Jedná se o modely s moderními bezpečnostními prvky, jako jsou ABS, ESP, airbagy atd. Abyste se v nich mohli cítit bezpečně.

Ceník zapůjčení vozu:

Citroën C3: 500,- Kč/den bez DPH

Citroën C4 Cactus: 600,- Kč/den bez DPH

Citroën C5 Aircross: 1200,- Kč/den bez DPH

Citroën Berlingo: 700,- Kč/den bez DPH

Citroën Jumper Furgon: 1000,- Kč/den bez DPH

Pro případné dotazy kontaktujte

Obchod
tel.: +420 244 913 000
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!